سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۶ امکانات
خانه / اخبار روز / ۳۰ میلیارد تومان برای گذر از خاموشی پایتخت‌نشینان
کدخبر : 220813۹۶۱۱۲۳ ۱۳۹۶-۱۱-۲۳ - ۱۲:۰۰ ب.ظ

۳۰ میلیارد تومان برای گذر از خاموشی پایتخت‌نشینان

به گزارش مجله اخبار روز صلح ؛

۳۰ میلیارد تومان برای گذر از خاموشی پایتخت‌نشینان

به گزارش صلح؛ جهان صنعت در صفحه اول روزنامه امروز دوشنبه، 23 بهمن خود نوشت: ۳۰ میلیارد تومان برای گذر از خاموشی پایتخت‌نشینان

  ۳۰ میلیارد تومان برای گذر از خاموشی پایتخت‌نشینان  

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران، بر‌اساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته ۳۰ میلیارد تومان پروژه‌ برای گذر از خاموشی تابستان در حال‌ اجرا داریم. علاوه بر این پروژه‌هایی نیز برای مدیریت مصرف در نظر گرفته‌ایم.

حسین صبوری با اشاره به وضعیت خاموشی در تابستان سال آینده، اظهار کرد: سال‌جاری پیک مصرف ۴۷۰۰ مگاوات بود که نسبت به سال ۱۳۹۵ حدود پنج درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران ادامه‌ داد: هر سال‌ دو اقدام برای گذر از پیک مصرف انجام می‌شود که یکی از آنها توسعه و اصلاح شبکه و دیگری کارهایی در راستای مدیریت مصرف است که شامل موضوعات فرهنگی و ترویجی می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال نیز پروژه‌ای در این خصوص در حال اجرا داریم، بیان‌ کرد: هدف ما از مدیریت مصرف این نیست که مردم به زحمت بیفتند و در مسایل رفاهی آنها اختلال ایجاد شود‌‌ بلکه قصد داریم در ترویج درست مصرف کردن، وضعیت تامین برق را سر و سامان دهیم.

به گفته صبوری این مساله علاوه بر اینکه موجب می‌شود مشترکین برق مطمئن و پایداری را در اختیار داشته باشند، هزینه‌های برق آنها را نیز به حداقل می‌رساند. لذا انتظار داریم اگر مردم همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند در تابستان مشکلی برای تامین برق نداشته باشیم.

اگر فیلم یا فیلم یا تصاویری دارید که تمایل دارید با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله مدیا صلح منتشر گردد.

اگر تمایل داشته باشید با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و فیلم ها و فیلم های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت پخش داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.