یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۴۱ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / فرهنگ و هنر / سینما / کیانو ریوز با فیلم جدیدش به سینما آمد/ اکران از امروز
کدخبر : 235597۹۷۰۴۲۲ ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ - ۱۱:۲۰ ق.ظ

کیانو ریوز با فیلم جدیدش به سینما آمد/ اکران از امروز

به گزارش مجله هنری صلح

به گزارش صلح به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «سیبری» به کارگردانی متیو راس که چهارشنبه اولین نمایش خود را در نیویورک تجربه کرد از امروز راهی سینماها می‌شود.

کیانو ریوز درباره این فیلم گفته است که صمیمیت عاطفی فیلمنامه و طنز موجود در آن توجه او را به خود جلب کرد.

وی در گفتگو با هالیوود ریپورتر در شب افتتاحیه فیلم افزود: می‌دانی، این شخصیت ازدواج کرده، فروشنده الماس است، حالا دیگر عاشق شدن را تجربه کرده و سعی دارد دنیایش را حفظ کند.

کیانو ریوز درباره این شخصیت گفت: همه امکانات دراماتیک این شخصیت را دوست داشتم.

در این فیلم ریوز در نقش یک فروشنده آمریکایی الماس بازی کرده که الماس‌های آبی را به خریدارانی در روسیه می‌فروشد. به همین منظور او به سیبری می‌رود تا با یک خریدار وارد معامله شود.

ریوز پس از خواندن فیلمنامه که توسط اسکات بی اسمیت نوشته شده آنقدر از متن خوشش آمد که بلافاصله به این پروژه پیوست.  متیو راس کارگردان فیلم نیز گفت تنوع در موضوع فیلم باعث شد او به ساخت آن جذب شود.

راس تاکید کرد: همیشه به فیلم‌هایی جذب می‌شوم که در چند ژانر اتفاق می‌افتند مثلا هم یک داستان عاشقانه است هم تریلر و یک فیلم جنایی، در عین حال صحنه‌های اکشن هم دارد، اما فیلم اکشن نیست.

در این فیلم ریوز خود را در رابطه‌ای رمانتیک با کاتیا مالک یک کافه در سیبری می‌یابد. نقش این زن را آنا اولارو ستاره «سرنا» بازی کرده است. با این حال وی همسری هم در آمریکا دارد که نقشش را مالی رینگ‌والد بازی کرده است.

ستاره رومانیایی نقش کاتیا نیز روایت کردن یک داستان عاشقانه به شکلی کاملا متفاوت را نقطه عطف فیلم خواند و گفت: اینجا حل مشکلات کوچکی که سر راه قرار می‌گیرد مطرح نیست بلکه یک جهنم درست می‌شود که بیرون آمدن از آن خیلی مهم است.

نقش خریدار روسی الماس را پاشا لیچنیکوف بازی کرده است. با این حال داستان فیلم به نحوی است که وارد روابط آمریکا-روسیه نمی‌شود.

راس در این باره ‌گفت: یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ساخت فیلم کلید خورد و فیلمبرداری اوایل ۲۰۱۷ انجام شد و این خیلی پیش از آن بود که مساله احتمال سرمایه‌گذاری روسیه در انتخابات آمریکا مطرح شود.

اسکات بی.اسمیت بر مبنای داستانی از استفن هامل و خودش این فیلمنامه را نوشته است.

کد خبر 4345310


منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.