سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۳ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / سیاسی / کواکبیان:معتقدم بعد از تعطیلات مجلس، دولت باید تغییراتی در کابینه انجام دهد
کدخبر : 235809۹۷۰۴۲۴ ۱۳۹۷-۰۴-۲۴ - ۱۰:۱۴ ب.ظ

کواکبیان:معتقدم بعد از تعطیلات مجلس، دولت باید تغییراتی در کابینه انجام دهد

به گزارش مجله سیاسی صلح
کواکبیان

نماینده مردم تهران در مورد تغییر در کابینه دولت اظهار کرد:اعتقاد من این است که دولت، باید بعد از تعطیلات مجلس شورای اسلامی اتفاقات و تغییراتی را در کابینه به دست خود انجام دهد.بالاخره مردم از ما توقع دارند.حداقل نتیجه این تغییرات این است که برای مردم امید ابجاد می‌شود.

به گزارش صلح،مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران درحاشیه ختم ممد بسته نگار (داماد آیت‌الله طالقانی) در جمع خبرنگاران اظهار کرد:تا به اینجا احساس نمی‌کنم که دولت بخواهد در کابینه تغییری ایجاد کند.اگر ببینیم که دولت تغییری را ایجاد نکرده است احتمالا باید دست به کار شویم.
کواکبیان در ادامه گفت: یکی از نکاتی که رهبری امروز بیان کردند علاج واقعه قبل از وقوع است. در مورد بسیاری از تخلفات فعلی هم از قبل می‌توانستیم فکر و برنامه‌ریزی کنیم تا به اینجا ختم نشود.3-4 ماه قبل در مورد خودروهای وارداتی مطلب تندی خواندم و گفتم که بی‌خود کرده‌اند که اجازه داده‌اند این اقدام صورت گیرد اما آن زمان کسی متوجه حرف من نبود. حال 4000-5000 خودرو بدون هیچ ثبت و تشکیلاتی وارد کرده‌اند، آن وقت آن بدبخت و بیچاره‌ای که قول دادیم خودرو بدهیم، چند ماه است که پول را گرفته‌ایم اما خودرو نداده‌ایم. به اعتقاد من این بی‌عدالتی است.
وی در خاتمه اظهار کرد: تغییر در کابینه بیشتر متوجه تیم اقتصادی است.البته جوانگرایی‌هایی نیز باید انجام دهیم و متوسط سن دولت مردان را پایین بیاوریم.مسئولین امروز کمی خسته هستند امیدواریم نیروی جوان تشکیل اتاق فکر بدهد و ما شاهد نشاط و شادابی بیشتری در کابینه باشیم.
انتهای پیاممنبع : Isna.ir

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.