سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷ امکانات
خانه / اخبار روز / ملت سربلند ايران، عزم و بصيرت شما حادثه‌اي بزرگ‌ آفريد
کدخبر : 220806۹۶۱۱۲۳ ۱۳۹۶-۱۱-۲۳ - ۱۲:۰۳ ب.ظ

ملت سربلند ايران، عزم و بصيرت شما حادثه‌اي بزرگ‌ آفريد

به گزارش مجله اخبار روز صلح ؛

ملت سربلند ايران، عزم و بصيرت شما حادثه‌اي بزرگ‌ آفريد

به گزارش صلح؛ شرق در صفحه اول روزنامه امروز دوشنبه، 23 بهمن خود نوشت: ملت سربلند ايران، عزم و بصيرت شما حادثه‌اي بزرگ‌ آفريد

  ملت سربلند ايران، عزم و بصيرت شما حادثه‌اي بزرگ‌ آفريد  

در پی حماسه راهپیمایی مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مقام‌معظم‌رهبری، دیروز پیامی صادر کردند. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره‌کننده‌ئی آفرید. عظمت راه‌پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد. دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه‌ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که ۲۲ بهمن امسال را بی‌رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند.

 شما عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدید و پایبندی به آرمانهای امام راحل را با شعارهای خود و با حضور گرم خود، با صدای بلند فریاد کردید. نهیب ملت ایران دشمن را به عقب میراند و عزم راسخ او معادلات غلط آنان را به هم میریزد. مسئولان کشور قدر این پدیده‌ی بی‌نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه‌ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند. آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست، ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم. ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین

والسلام علیکم و رحمت الله

بیست و دوم بهمن ۱۳۹۶

سید علی خامنه‌ای

اگر فیلم یا فیلم یا تصاویری دارید که تمایل دارید با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله مدیا صلح منتشر گردد.

اگر تمایل داشته باشید با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و فیلم ها و فیلم های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت پخش داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.