جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۹ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / بین الملل / مسکو: درصورت تهدید نیروهای روسی در سوریه، پاسخ مناسب می دهیم
کدخبر : 226458۹۶۱۲۲۲ ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ - ۷:۵۷ ب.ظ

مسکو: درصورت تهدید نیروهای روسی در سوریه، پاسخ مناسب می دهیم

به گزارش مجله بین الملل صلح

وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرد که اگر تهدیدی برای نیروهای روسیه در سوریه وجود داشته باشد، به آن ها پاسخ مناسب خواهیم داد.

به گزارش صلح به نقل از تاس، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که اگر تروریست ها تهدیدی برای مشاوران نظامی روسیه در سوریه ایجاد کنند، مسکو به روش  مناسب به آنها پاسخ خواهد داد.

وزارت امور خارجه روسیه گفت: اظهارات جنگجویانه نماینده آمریکا  در سازمان ملل مقدمه ای برای حمله هوایی آمریکایی ها به بهانه افزایش نگرانی ها درمورد استفاده از سلاح های شیمیایی توسط نیروهای دولتی سوریه علیه غیرنظامیان در سوریه است.

وزارت امور خارجه روسیه افزود: چنین اقدامات جنایی همچنین ممکن است تهدیدی برای مشاوران نظامی روسیه، از جمله نمایندگان مرکز صلح روسیه، که در مؤسسات در دمشق و در امکانات وزارت دفاع سوریه اقامت دارند، باشد. و اگر اتفاقی بیفتد، اقدامات تلافی جویانه مناسب انجام خواهد شد.منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.