جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۳ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / سیاسی / فیش حج، آزادی یک زندانی غیرعمد را بدنبال داشت
کدخبر : 226452۹۶۱۲۲۲ ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ - ۱:۴۰ ب.ظ

فیش حج، آزادی یک زندانی غیرعمد را بدنبال داشت

به گزارش مجله سیاسی صلح

مدیرعامل ستاد دیه همدان گفت: مادربزرگ یکی از مددجویان این نهاد مردمی در استان برای رهایی نوه اش از بند زندان، فیش حج خود را به فروش گذاشت.

به گزارش صلح ، یدالله روحانی‌منش با اعلام این خبر افزود: به برکت فروش برگه زیارت خانه خدا، جواز آزادی جوان 20 ساله‌ای که به علت بدهی مالی چند روزی را در زندان مرکزی همدان بسرمی‌برد صادر و این دانشجوی دربند از حبس رهایی یافت.

وی اظهار کرد: با مراجعه خانواده این جوان به ستاد دیه استان مادربزرگ این زندانی که پیشتر برای عزیمت به سرزمین وحی ثبت‌نام کرده بود، از این سفر معنوی صرفنظر کرد و تمام عواید آن را برای آزادی نوه اش هزینه کرد.

سال گذشته 268 زندانی غیرعمد استان همدان با بدهی بالغ بر 205 میلیارد ریال و امسال نیز تا به امروز، تعداد 240 بدهکار غیربزهکار با همت عمومی همین خیرین از بند زندان رهایی یافته‌اند.

انتهای پیاممنبع : Isna.ir

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.