دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۱ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / بین الملل / ضرورتی برای شرکت در انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ با نام حزب الدعوه نیست
کدخبر : 218656۹۶۱۰۲۳ ۱۳۹۶-۱۰-۲۳ - ۸:۵۱ ب.ظ

ضرورتی برای شرکت در انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ با نام حزب الدعوه نیست

به گزارش مجله بین الملل صلح

حزب الدعوه عراق با صدور بیانیه ای از عدم نیاز با مشارکت با نام این حزب در انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ عراق خبر داد.

به گزارش صلح به نقل از السومریه، حزب اسلامی الدعوه عراق اعلام کرد که ضرورتی برای شرکت  در انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ عراق و ارائه لیست از سوی این حزب نمی بیند.

در بیانیه الدعوه آمده است: حزب اسلامی الدعوه بر برگزاری انتخابات پارلمانی در موعد مقرر اصرار دارد و  امیدوار است که نتایج این انتخابات در تحقق اصلاحات و تغییری که برای شهروندان عراقی خدمات، زندگی کریمانه، بازسازی عراق و مقابله با فساد موثر باشد.

الدعوه اعلام نمود: ما مطمئن هستیم که مقابله با این چالشها پیروزی خواهد بود مشابه آزاد سازی اراضی مان از داعش و حفظ وحدت کشور که با درایت و فتوای مرجعیت دینی و همت حیدر العبادی نخست وزیر و خون شهیدان و تلاش های مخلصانه و جانفشانی مردم عراق حاصل شد. حزب الدعوه در راستای جمع آوری همه توان خود برای حمایت از افراد با اخلاص و فهرست های ملی حرکت خواهد کرد و اعضای و حامیان حزب آزادی عمل برای نامزد شدن و انتخابات و ائتلاف بندی های سیاسی بر اساس معیارها و در چارچوب قوانین جاری را دارند و ضرورتی برای حضور حزب در انتخابات ۲۰۱۸ با نام الدعوه نیست.منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.