جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۴ امکانات
خانه / اخبار روز / سال ۹۶ در ایجاد شغل نمونه بودیم!
کدخبر : 226335۹۶۱۲۲۱ ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ - ۱۰:۲۹ ق.ظ

سال ۹۶ در ایجاد شغل نمونه بودیم!

به گزارش مجله اخبار روز صلح ؛

سال 96 در ایجاد شغل نمونه بودیم!

به گزارش صلح؛ کیهان در صفحه اول روزنامه امروز دوشنبه، 21 اسفند خود نوشت: سال 96 در ایجاد شغل نمونه بودیم!

  سال 96 در ایجاد شغل نمونه بودیم!  

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در‌ آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت گفت: سال 96 دستاوردهای کشور در بخش‌های اقتصادی و ایجاد ‌اشتغال جزو سال‌های نمونه بوده است.

جهانگیری با ‌اشاره به آسیب‌های ناشی از بیکاری در اقشار مختلف مردم گفت: اولین آسیب بیکاری آزرده شدن روح و کرامت انسان است. من در همین جا از همه علاقه‌مندان به کشور درخواست می‌کنم که سرمایه‌های خود را  به مسیر تولید و اقتصاد بیاورند و از این راه به ایجاد ‌اشتغال در کشور کمک کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر نتیجه اقدامات دولت در حوزه سهام عدالت این بوده که 40 درصد سهام برخی کارخانه‌ها به مردم واگذار شده است.

به گزارش تسنیم، معاون اول رئیس‌جمهور افزود: امروز از همین‌جا به سهامداران عرض می‌کنم هیچ منتی بر شما برای دریافت سود 75 یا 150 هزار تومانی سهام عدالت وجود ندارد.

سرویس اخبار روز خبرگزاری صلح

اگر فیلم یا فیلم یا تصاویری دارید که تمایل دارید با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله مدیا صلح منتشر گردد.

اگر تمایل داشته باشید با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و فیلم ها و فیلم های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت پخش داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.