سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷ امکانات
خانه / اخبار روز / خودکشی سیدامامی در حال بررسی است
کدخبر : 220955۹۶۱۱۲۴ ۱۳۹۶-۱۱-۲۴ - ۹:۴۸ ق.ظ

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است

به گزارش مجله اخبار روز صلح ؛

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است

به گزارش صلح؛ ابتکار در صفحه اول روزنامه امروز سه شنبه، 24 بهمن خود نوشت: خودکشی سیدامامی در حال بررسی است

  خودکشی سیدامامی در حال بررسی است  

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه، درباره بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست و ادعای خودکشی سید کاووس سیدامامی، استاد دانشگاه و فعال محیط زیست گفت: افرادی به اتهام دادن اطلاعات طبقه‌بندی شده و از مراکز حساس به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکا در روزهای گذشته دستگیر شده و بعضی از آنها در بازداشت هستند.

وی در گفت‌وگو با ایلنا ادامه داد: فرد مورد نظر شما جزو همان بازداشت‌شدگان بوده است اما اینکه برای چه کسانی و به چه میزانی اتهامشان اثبات می‌شود باید تا پایان بررسی‌ها و دادگاه صبر کرد.

معاون اول قوه قضائیه در پاسخ به این سوال که علت درگذشت سیدکاووس سیدامامی چه بوده است؟ اظهار کرد: من هم شنیده‌ام ایشان خودکشی کرده‌اند اما هنوز از جزئیات آن اطلاع ندارم.

محسنی اژه‌ای در پاسخ به این سوال که با توجه به خودکشی سیدکاووس سیدامامی و دو نفر دیگر در زمان اعتراضات، آیا قوه قضائیه برنامه‌ای برای رسیدگی به این تقصیر از سوی سازمان زندان‌ها دارد؟ تصریح کرد: مراقبت می‌شود اما این موضوع اخیر نیز در حال بررسی است که ببینیم چگونه اتفاق افتاده است.

اگر فیلم یا فیلم یا تصاویری دارید که تمایل دارید با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله مدیا صلح منتشر گردد.

اگر تمایل داشته باشید با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و فیلم ها و فیلم های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت پخش داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.