سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۴ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / فرهنگ و هنر / خبرگزاری مهرکردستان دربخش های فارسی و کردی خوب درخشیده است
کدخبر : 238015۹۷۰۵۲۱ ۱۳۹۷-۰۵-۲۱ - ۴:۱۶ ب.ظ

خبرگزاری مهرکردستان دربخش های فارسی و کردی خوب درخشیده است

به گزارش مجله فرهنگی صلح

به گزارش خبرنگار صلح، معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار به همراه مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان امروز یکشنبه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از صلح استان بازدید کردند.

حسین خوش اقبال در این بازدید گفت: معتقدیم رسانه پل ارتباطی بین مردم ومسئولان، چشم و چراغ  و بلندگوی جامعه است و باید همواره فعالان این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

وی عنوان کرد: ما هزاران شهید برای شکل گیری و پیروزی نظام تقدیم کردیم ولی این دلیل نمی شود که عملکرد مسئولان ما مورد نقد قرار نگیرد باید رسانه ها نقد عالمانه، منصفانه وکارشناسی شده را در برنامه های کاری خود داشته باشند.

وی  اظهارداشت: صلح با توجه به فعالیت هایی که در عرصه رسانه استان دارد هم در بخش کردی و هم فارسی توانسته بخوبی بدرخشد و توانایی خود را در انعکاس اخبار و رویدادها و انتشار گزارش ها و یادداشت های مختلف نشان دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ادامه داد: در شرایط کنونی که کشورما وارد جنگ اقتصادی تمام عیاری شده وظیفه تمامی آحاد مردم به ویژه رسانه ها و احزاب هماهنگی و همدلی و همراهی است.

خوش اقبال با تاکید براینکه همه باید در راستای حفظ و ارتقای منافع ملی تلاش کنند، افزود: خبرنگاری  شغل نیست بلکه هنر است هنری که خبرنگاران با عشق و علاقه خود به بیان اخبار و اطلاعات صحیح می پردازند و مردم را به نظام وکشور امیدوار می کنند.

وی با اشاره به اینکه نگرانی امروز مسئولان ما مربوط به تحریم ها نیست، گفت: بیشترین نگرانی مسئولان ما از عدم اعتماد مردم به آنها است  چراکه هر زمان فاصله بین مردم و مسئولان ایجاد شده ضرر کردیم.

وی عنوان کرد: مردم کردستان در سخت ترین شرایط پای نظام ایستادند و دراین راستا بیش از 5 هزار و 400 شهید هم تقدیم این انقلاب کردند و برای حفظ آن هم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

آرمان نصراللهی مدیر صلح کردستان  هم در این دیدار گفت: در ابتدای تاسیس بخش کردی صلح استان، استاندار وقت وعده حمایت مالی از این بخش را داد و بخشی از این تعهد اجرایی شد و انتظار داریم این روند ادامه داشته باشد.

وی عنوان کرد: امروز نیازمند حمایت های لازم برای حفظ و توسعه بخش زبان کردی صلح هستیم تا همچنان مدیریت آن توسط استان انجام شود.

وی اظهارداشت: خوشبختانه تاکنون هیچ نهاد و شخصی را تخریب نکردیم و همواره سعی کردیم نقد منصفانه  و کارشناسی شده ای داشته باشیم و همیشه در راستای پیگیری  مطالبات مردم حرکت کردیم.

کد خبر 4372386


منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.