یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۴۴ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / سلامت / حضور پزشکان ایرانی در مراکز درمانی باکو/تولید دارو در آذربایجان
کدخبر : 235643۹۷۰۴۲۲ ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ - ۶:۰۷ ب.ظ

حضور پزشکان ایرانی در مراکز درمانی باکو/تولید دارو در آذربایجان

به گزارش مجله سلامت صلح

به گزارش صلح، دکتر سیدحسن هاشمی پس از دیدار با الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با اعلام این مطلب، گفت: یکی دیگر از محورهای مذاکرات با الهام علی اف، ورود داروهای ایرانی به جمهوری آذربایجان و ساخت کارخانه تولید دارو توسط بخش خصوصی ایران در این کشور بود.

وزیر بهداشت تصریح کرد: در مورد تبادلات دانشجو بین ایران و جمهوری آذربایجان تصمیمات اجرایی خوبی گرفته شد و امیدوارم که در حوزه بیمه نیز بتوانیم همکاری های مشترک را آغاز کنیم.

هاشمی روز گذشته برای دیدار دو روزه با مقامات جمهوری آذربایجان در راس یک هیات از وزارت بهداشت و فعالان بخش خصوصی از حوزه درمان به جمهوری آذربایجان سفر کرده است.

وزیر بهداشت در ادامه این سفر، از بیمارستان چشم پزشکی باکو و نیز منطقه صنعتی پیر اللهی که قرار است کارخانه مشترک داروسازی ایران و جمهوری آذربایجان در آن احداث شود، بازدید کرد.

کد خبر 4345587


منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.