یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۹ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / ورزشی / توافق با اسپانسر برای تیمداری گلستان در لیگ دسته دوم فوتبال
کدخبر : 235637۹۷۰۴۲۲ ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ - ۱۱:۲۰ ب.ظ

توافق با اسپانسر برای تیمداری گلستان در لیگ دسته دوم فوتبال

به گزارش مجله ورزشی صلح

به گزارش خبرنگار صلح، سید مناف هاشمی شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگاران استان گلستان، اظهار کرد: امیدواریم در کنار پرداختن به رشته‌های مختلف ورزشی در گلستان و میزبانی تورنمنت‌های بین المللی، تیم فوتبال استان را هم برای حضور در لیگ دسته دوم کشور فعال کنیم.

وی افزود: این امیدواری وجود دارد که گلستان طی هفته‌های آینده تیمی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در اختیار بگیرد تا از استعدادهای فوتبال منطقه استفاده کنیم.

هاشمی تصریح کرد: برای در اختیار گرفتن تیمی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور تفاهم نامه‌ای با یکی از اسپانسرهای داخل استان نهایی کرده‌ایم که هنوز به امضا نرسیده و زمانی که قطعی شود نام آن را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: البته اسپانسر دیگری هم وجود دارد و امیدواریم طی دو تا سه هفته آینده یکی از این دو اسپانسر را برای حضور نماینده گلستان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نظر بگیریم.

کد خبر 4345702


منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.