یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۲۱ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / سیاسی / برگزاری جشن نوروز در مسقط
کدخبر : 227122۹۷۰۱۰۲ ۱۳۹۷-۰۱-۰۲ - ۱:۳۰ ق.ظ

برگزاری جشن نوروز در مسقط

به گزارش مجله سیاسی صلح

جشن نوروز در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی سفیر ایران در این کشور عربی برگزار شد.

به گزارش صلح، در این جشن که تمامی کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در عمان و خانواده های آنها و تعدادی از ایرانیان مقیم حضور داشتند سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن خیرمقدم به تمامی مدعوین آرزوی سالی خوب و سرشار از موفقیت برای تمامی آحاد ملت ایران و از  جمله حضار را کرد و اظهار داشت:  با همین نوع  صمیمیت و صفایی  که میان این جمع  وجود دارد می توانیم با همدیگر  سالی بسیار موفق  را برای کشور بزرگ و اسلامی ایران رقم بزنیم. 

وی همچنین سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط  را خانه همه ایرانی‌های مقیم خواند و افزود: شما  در اینجا  میهمان نیستید  و در خانه خودتان حضور دارید.
 انتهای پیاممنبع : Isna.ir

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.