یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۲۲ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / ورزشی / ادامه تمرینات جدی تیم ملی در تونس
کدخبر : 227112۹۷۰۱۰۱ ۱۳۹۷-۰۱-۰۱ - ۱۱:۱۹ ب.ظ

ادامه تمرینات جدی تیم ملی در تونس

به گزارش مجله ورزشی صلح

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران ۴۸ ساعت پیش از دیدار دوستانه برابر تونس در این کشور به تمرین پرداختند.

به گزارش صلح به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ به وقت محلی در فاصله ۴۸ ساعت مانده تا بازی دوستانه برابر تیم ملی تونس در زمین تمرینی ورزشگاه المپیک این شهر به تمرین پرداختند.


این تمرین به مدت ۹۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان زیر نظر کارلوس کی روش به تمرین آماده سازی پرداختند تا یک گام به آمادگی مدنظر سرمربی تیم ملی نزدیکتر شوند.


در ابتدای این تمرین کی روش اهداف تمرینی این تمرین را برای بازیکنان تشریح کرد و سپس بازیکنان به گرم کردن بدنهای خود مشغول شدند. انجام تمرینات گروهی و تاکتیکی ادامه تمرین امروز را تشکیل می داد.


در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه در بین شش دروازه کوچک به بازی پرفشار پرداختند و یک گروه دیگر در زمینی به ابعاد نیمی از زمین استاندارد در بین دو دروازه بزرگ به بازی درون تیمی پرداختند.


چهار دروازه بان حاضر در اردو هم زیر نظر مربی دروازه بانها تمرینات اختصاصی خود را برگزار کردند. تمامی مراحل این تمرین برای بازبینی مجدد ضبط شد.


همچون همیشه کادر فنی تیم ملی با استفاده از جی پی اس و داده های آنلاین به دقت وضعیت بدنی بازیکنان را در این تمرین مورد بررسی قرار داد.
بازیکنان پس از انجام این تمرین و سرد کردن بدنهای خود محل تمرین را به سمت هتل ترک کردند.


دیدار تیم‌های ایران و تونس روز جمعه هفته جاری از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در تونس برگزار می شود.


انتهای پیاممنبع : Isna.ir

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.