یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۲۳:۲۳ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / بین الملل / آنکارا: سیاست های ما در منطقه با ایران، روسیه و آمریکا متفاوت است
کدخبر : 228846۹۷۰۱۲۷ ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ - ۱:۲۸ ب.ظ

آنکارا: سیاست های ما در منطقه با ایران، روسیه و آمریکا متفاوت است

به گزارش مجله بین الملل صلح

معاون نخست وزیر و سخنگوی دولت ترکیه تأکید کرد که سیاست های منطقه ای آنکارا با سیاست های کشورهایی مانند ایران، روسیه و ایالات متحده در منطقه تفاوت دارد.

به گزارش صلح به نقل از راشا تودی، «بکر بوزداغ» سخنگوی دولت ترکیه و معاون نخست وزیر این کشور تأکید کرد که سیاست این کشور در خصوص سوریه بر این اصل استوار نیست که ترکیه از یک دولت مشخص حمایت کند.

در حالی که ترکیه یکی از طرف های منطقه ای در کنار ایران و روسیه برای حل و فصل بحران سوریه به شمار می رود، ویتأکید کرده است که آنکارا با آمریکا، ایران و روسیه اختلاف نظرهایی دارد.

وی در یک نشست خبری در قطر در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص واکنش آنکارا به اظهارات «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه که گفته بود حمایت ترکیه از حمله هوایی به سوریه به معنای این است که آنکارا از مسکو جدا شده است، گفت: سیاست های ما در منطقه با سیاست های ایران، روسیه و ایالات متحده متفاوت است.

بوزداغ گفت که ترکیه از همکاری با هر کشوری که از اصول صحیح در سوریه حمایت می کند، تردید نخواهد کرد.منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.