چهارشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۸ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / فرهنگ و هنر / سینما / آموزش رایگان فیلمسازی به بچه های سیستان و بلوچستان
کدخبر : 218571۹۶۱۰۲۳ ۱۳۹۶-۱۰-۲۳ - ۳:۵۳ ب.ظ

آموزش رایگان فیلمسازی به بچه های سیستان و بلوچستان

به گزارش مجله هنری صلح

فراخوان مدرسه سینمایی آنلاین با عنوان «خط سوم هنر» برای سیستان و بلوچستان منتشر شد.

به گزارش صلح، مدرسه سینمایی آنلاین ایران با عنوان «خط سوم هنر» با هدف اشاعه و توسعه آموزش علوم سینمایی و هنری با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چند تن از ستاره ها تاسیس شد تا زمینه ساز ایجاد شرایطی برای علاقه مندان به سینما باشد.

مدرسه «خط سوم هنر» با شعار «آموزش بدون مرز» قصد دارد هر فصل در یکی از شاخه های حوزه سینما تعدادی از علاقه مندان را به صورت رایگان آموزش دهد این طرح هر فصل در یکی از استان های ایران برگزار خواهد شد و در قدم نخست از علاقه مندان به حوزه سینما در استان سیستان و بلوچستان ثبت نام به عمل می آید.

این طرح رایگان در ادامه به سایر استان های کشور خواهد رفت.

کمال تبریزی، جواد نوروزبیگی، پرویز آبنار، حمیدرضا بیدقی، فرشاد عسگری کیا، امیرحسین سیاح و... از هنرمندانی هستند که در این مجموعه فعالیت خواهند داشت.منبع : Mehrnews

اگر تمایل دارید خبر یا گزارش یا مقاله ای را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید. تا پس از بررسی در مجله گزارشگران یا اخبار روز منتشر گردد.

در صورت تمایل، خبر با نام شما منتشر خواهد شد. البته در ارسال تصاویر و اخبار وگزارش های خودتان، قوانین و عرف را رعایت نمایید تا قابلیت انتشار را داشته باشند.

خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری صلح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.